Autorska pracownia architektoniczna BGM Projekt z Rybnika została założona przez uprawnionego architekta Bartosza Mandrysz pod koniec 2014r. Biuro zajmuję się sporządzaniem wielobranżowych dokumentacji projektowych wszelkich obiektów oraz budynków a także projektowaniem wnętrz. Nasze usługi projektowe wykonujemy z zachowaniem najwyższej staranności zawodowej, często współpracując  z rzeczoznawcami do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz sanitarno-higienicznych. Priorytetem pracowni jest szybkość i terminowość świadczonych usług oraz zapewnienie pełnej obsługi formalnoprawnej inwestycji . Naszym klientom zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu oraz zaangażowanie. Istotne dla nas jest  kompleksowe określenie  potrzeb klienta i po dogłębnej ich analizie zaproponowanie takich rozwiązań projektowych, które w zupełności zaspokoją jego wymagania. Każdorazowo dobieramy indywidualny układ  funkcjonalny i optymalne specyfikacje materiałowe.W naszych projektach stawiamy na proste i funkcjonalne przestrzenie, które w pełni spotkają się z aprobatą naszych klientów.  Istotna dla nas również jest optymalizacja kosztów inwestycji, tak by każdy projekt mieścił się w budżecie założonym przez inwestora. Na każdym etapie inwestycji na życzenie klienta możemy określić koszty związane z planowaną budową.

 

Jesteśmy doświadczonym, energicznym zespołem potrafiącym doskonale rozpoznać potrzeby naszych klientów
i dobrać dla nich najlepsze rozwiązania funkcjonalne oraz materiałowe.
Oferujemy Państwu naszą wiedzę, doświadczenie i pasję. Zadowolenie naszych klientów z realizacji inwestycji jest dla nas wyznacznikiem sukcesu.

 

Pełną ofertę pracowni architektonicznej BGM Projekt znajdziecie Państwo w zakładce Oferta.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.  Kontaktować można się za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie bądź poprzez formularz w zakładce Kontakt.